Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2004-07-11 20:39:48 67

100-ha megelőzött.

:))

A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2004-07-11 20:38:06 66

Ez nem váz függő dolog.

Milyen obival használod?

Előzmény:
szikla_1 Creative Commons License 2004-07-11 19:10:18 62

százbolha...lenne egy kérdésem

 

 

nekem nikon F65-ösöm van, amint írtam már korábban

most feltűnt nekem valami. A használati útmutatásában azt írják, hogy lehet vele 2.8, vagy akár kisebb rekeszértéket is produkálni. Főleg egészen közel képekhez kellene. De az enyém csak f4-ig megy el. Legalábbis eddig tudtam beállítani.

Alatta már a következőt írja: Lo vagy felette: hi

de ez nekem azt sejteti, hogy ezek már valamiféle határértéken túl vannak.

Kérdésem: rossz a gépem? vagy egyszerűen a használatival ellentétben ennyit tud?

 

megköszönném

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!