|
|
|
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
szikla_1
2004-07-11 19:10:18
|
62
|
százbolha...lenne egy kérdésem
nekem nikon F65-ösöm van, amint írtam már korábban
most feltűnt nekem valami. A használati útmutatásában azt írják, hogy lehet vele 2.8, vagy akár kisebb rekeszértéket is produkálni. Főleg egészen közel képekhez kellene. De az enyém csak f4-ig megy el. Legalábbis eddig tudtam beállítani.
Alatta már a következőt írja: Lo vagy felette: hi
de ez nekem azt sejteti, hogy ezek már valamiféle határértéken túl vannak.
Kérdésem: rossz a gépem? vagy egyszerűen a használatival ellentétben ennyit tud?
megköszönném
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|