Keresés

Részletes keresés

Rebelx Creative Commons License 2004-07-13 02:11:31 94
Ize... Nem vigyorogva irtam, hanem mosolyogva.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-11 19:36:11 64

Izé... azért ilyet még vigyorogva sem kéne leírni.

Szerintem annak kéne örülni, ha egy komoly fotós múlttal és tudással rendelkező egyén megnézi a képeidet. Ha már véleményt is mond róla - legyen az bármilyen lesújtó - az már önmagában is pozitív kritika, akkor már volt mit nézni.

 

Előzmény:
Rebelx Creative Commons License 2004-07-08 01:02:29 54

Szikla 1!

 

Szazbolha verprofi. Veletlenul talaltam ra a kepeire, sacc/kb az orok idok ota fotozik, fotokritikaival meg nem erdemes vitatkozni... Orulj amig nem latta egy kepedet sem. :)

 

Rebelx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!