|
|
|
|
 |
Rebelx
2004-07-13 02:11:31
|
94
|
| Ize... Nem vigyorogva irtam, hanem mosolyogva. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-11 19:36:11
|
64
|
Izé... azért ilyet még vigyorogva sem kéne leírni.
Szerintem annak kéne örülni, ha egy komoly fotós múlttal és tudással rendelkező egyén megnézi a képeidet. Ha már véleményt is mond róla - legyen az bármilyen lesújtó - az már önmagában is pozitív kritika, akkor már volt mit nézni.
|
|
Előzmény:
 |
Rebelx
2004-07-08 01:02:29
|
54
|
Szikla 1!
Szazbolha verprofi. Veletlenul talaltam ra a kepeire, sacc/kb az orok idok ota fotozik, fotokritikaival meg nem erdemes vitatkozni... Orulj amig nem latta egy kepedet sem. :)
Rebelx |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|