Keresés

Részletes keresés

Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2004-07-11 20:38:06 66

Ez nem váz függő dolog.

Milyen obival használod?

Százbolha Creative Commons License 2004-07-11 20:36:26 65

Szikla_1:

 

Azért nem tudod beállítani, mert az objektíveden nincs ilyen rekeszállás.

Nézd meg a fényerejét. AZ objektívre van írva f4-f5,6  stb.

 

Makrót miért f2,8-val akarsz készíteni??

 

Százbolha

A hozzászólás:
szikla_1 Creative Commons License 2004-07-11 19:10:18 62

százbolha...lenne egy kérdésem

 

 

nekem nikon F65-ösöm van, amint írtam már korábban

most feltűnt nekem valami. A használati útmutatásában azt írják, hogy lehet vele 2.8, vagy akár kisebb rekeszértéket is produkálni. Főleg egészen közel képekhez kellene. De az enyém csak f4-ig megy el. Legalábbis eddig tudtam beállítani.

Alatta már a következőt írja: Lo vagy felette: hi

de ez nekem azt sejteti, hogy ezek már valamiféle határértéken túl vannak.

Kérdésem: rossz a gépem? vagy egyszerűen a használatival ellentétben ennyit tud?

 

megköszönném

 

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2004-07-08 01:12:31 55

Nana...

 

Százbolha amatőr fotós és sok mindent nem tud a fotózásról.

 

 

PL. A cirkpolár szürű müködésének fizikáját is mindig elfelejtem.

De aztán jön egy fizikus és elmagyarázza, hogy a polarizált fényt szüri de a kimenetén depolarizálja. Vagy fordítva. ...

Lényeg, hogy az ég szép kék legyen.

 

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!