Mégegy tükör rendel..
Jövőhéten kiderül, hogy mikorra lesznek meg (kb. két hét).
bjphoto:
a panorámád alapvetően jó, de sok mindent lehet a qtvr tulajdonságain még finomítani.
pl: engem idegesít, hogy föl és le is lehet nézni egy keveset. Én mindíg úgy állítom be a plugint, hogy az ablak mérete megegyezzen a képpel, így függőlegesen mindent látsz, és csak vízszintesen nézelődsz.
A panorámád mérete nagyon nagy. Ez valószínűleg azért van, mert megcsináltad a panorámát maximális méretben, aztán egy az egyben elmentetted qtvr-be.
Ez így fölösleges, ha csak nem akarod, hogy rá lehessen közelíteni részletekre. De alapvetően egy qtvrnek nem ez a célja, interneten pedig fontos a minél kisebb méret. Úgy kicsinyítsd le a panorámát, hogy max 50-100 pixellel legyen csak nagyobb a qtvr méreténél.
Van olyan lehetőség is, hogy eltüntesd a vezérlősávot a kép alól. Ez is emel az esztétikáján, bár nekem hibásan működik, ezért nem alkalmazom.
Ha kíváncsi vagy ezekre a megoldásokra, nézz be hozzám:
www.tar.hu/spt
vagy kérdezz,
vagy nézz be a panorama factory fórumára. |