Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
agihuszar Creative Commons License 2004-07-10 15:04:10 1

Hol vettél lakást?

 

Én a 7. hónap késést élem át :( (CP!!)

Előzmény:
Nadzsi Creative Commons License 2004-07-10 06:50:05 0
Van rosszabb helyzet is. A határidő december 30 volt. Természetesen késett az építő. A hitelező bank azonban áprilisban átutalta majdnem a teljes összeget. A lakás praktikusan kifizetve, lakás sehol. Hiteltörlesztés megy 15+2% kamattal. Az építő levonult, az idő szalad, lakás sehol.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!