Keresés

Részletes keresés

tszzs Creative Commons License 2004-07-11 21:06:32 72

Azért ne általánosíts!

Mint írtam, a Soligor 2,6x-es teléje nagyon jó képet adott, mondjuk ez 3 csoportban elhelyezett 5 lencsetagból áll, venni is fogok egyet.

A 2x-es, amit próbáltam, pedig a Soligor leggagyibb 37 mm-es teléje volt (össz-vissz 2 lencsetag). Sajnos 37 mm-ben nem gyártanak jó telét, de 52 mm-ben igen, legalábbis a Digicam honlap tesztje szerint, igaz, azoknak már az ára is húzósabb.

A hozzászólás:
KublaKhan Creative Commons License 2004-07-09 18:26:16 71

Én is köszönöm, valami ilyesmitől tartottam a Soligorokkal kapcsolatban...:(

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!