Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-07-12 09:32:38 472

MURRAY kedves;

Csinbarát jövő pénteken azaz 23-án érne rá esti italozásra nálam. Lehet, hogy hozza a nejét is, nem nyilatkozott, de én mondtam neki.  Neked jó, nejestül vagy anélkül? S egyébként, nem renitenskednek az új lakók a fejed fölött?:-)

 

Caipi Creative Commons License 2004-07-09 14:15:32 471

Köszi és ámen...:-)

Egyébként az élet apró örömeiről: olyan jó egy olyan kádban zuhanyozni, ami nem döng-kong csikorog-nyikorog...!

A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2004-07-08 09:48:29 470

hát jó munkát Fiúk/Lányok! :-))

 

aztán beröffentjük a házimozit!:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!