|
|
|
|
 |
Caipi
2004-07-12 09:32:38
|
472
|
MURRAY kedves;
Csinbarát jövő pénteken azaz 23-án érne rá esti italozásra nálam. Lehet, hogy hozza a nejét is, nem nyilatkozott, de én mondtam neki. Neked jó, nejestül vagy anélkül? S egyébként, nem renitenskednek az új lakók a fejed fölött?:-)
|
|
 |
Caipi
2004-07-09 14:15:32
|
471
|
Köszi és ámen...:-)
Egyébként az élet apró örömeiről: olyan jó egy olyan kádban zuhanyozni, ami nem döng-kong csikorog-nyikorog...! |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2004-07-08 09:48:29
|
470
|
hát jó munkát Fiúk/Lányok! :-))
aztán beröffentjük a házimozit!:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|