:-))
"szóval most csak egy egyetemet végzett és már válogatott (!!!) szintre próbáltam rávetíteni"
Mgen, azt hiszem hatásos vetítés volt. Alaposan elgondolkodtam, hogy mit is akarok... Ezt nem, az biztos. Mindenesetre láttam hasonló "modern" felfogásban rendkívül ütős képeket is, úgyhogy még a műfajt sem tudom kiátkozni :-))
Dehogy erotika, meg bujkál? Nagyon elbújhatott mert nem találom. :-)) Mondjuk elég picik a képek a pdf-ben.
Elég komolyan kétségbeejtettél: akkor mit is akarok én? Hol? Miért? :-))
Természetesen jó képeket. Bárhol. Csak, azért, mert kellenek.
Mindenesetre, ha fel- és eltévednék vmi elefántcsonttoronyba, hogy már csak magam érteném, hogy mi van a képen, cibáljatok le ! :-)))
Jó lecke: mielőtt jelentkezem egy iskolába megnézem, hogy akik már elvégezték, miket követnek el. Ez segít. Sokat. De sajnos ez a módszer sem tévedhetetlen.
Köszi:
|