|
|
|
|
 |
Százbolha
2004-07-08 12:01:58
|
60
|
Öööö.. Izé.
Néha olvasom. Megprobálok ma rendesen válaszolni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-07-08 01:17:55
|
56
|
OFF
Kedves Szazbolha,
ismet irtam neked levelet az itt megjelolt cimre, nem tudom nezed-e neha.
Ha van lasik azt is megadhatnad.
Rby |
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2004-07-08 01:12:31
|
55
|
Nana...
Százbolha amatőr fotós és sok mindent nem tud a fotózásról.
PL. A cirkpolár szürű müködésének fizikáját is mindig elfelejtem.
De aztán jön egy fizikus és elmagyarázza, hogy a polarizált fényt szüri de a kimenetén depolarizálja. Vagy fordítva. ...
Lényeg, hogy az ég szép kék legyen.
Százbolha |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|