Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2004-07-08 12:01:58 60

Öööö.. Izé.

 

Néha olvasom. Megprobálok ma rendesen válaszolni.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-08 01:17:55 56

OFF

Kedves Szazbolha,

 

ismet irtam neked levelet az itt megjelolt cimre, nem tudom nezed-e neha.

 

Ha van lasik azt is megadhatnad.

 

Rby

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2004-07-08 01:12:31 55

Nana...

 

Százbolha amatőr fotós és sok mindent nem tud a fotózásról.

 

 

PL. A cirkpolár szürű müködésének fizikáját is mindig elfelejtem.

De aztán jön egy fizikus és elmagyarázza, hogy a polarizált fényt szüri de a kimenetén depolarizálja. Vagy fordítva. ...

Lényeg, hogy az ég szép kék legyen.

 

Százbolha

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!