Keresés

Részletes keresés

szikla_1 Creative Commons License 2004-07-11 19:10:18 62

százbolha...lenne egy kérdésem

 

 

nekem nikon F65-ösöm van, amint írtam már korábban

most feltűnt nekem valami. A használati útmutatásában azt írják, hogy lehet vele 2.8, vagy akár kisebb rekeszértéket is produkálni. Főleg egészen közel képekhez kellene. De az enyém csak f4-ig megy el. Legalábbis eddig tudtam beállítani.

Alatta már a következőt írja: Lo vagy felette: hi

de ez nekem azt sejteti, hogy ezek már valamiféle határértéken túl vannak.

Kérdésem: rossz a gépem? vagy egyszerűen a használatival ellentétben ennyit tud?

 

megköszönném

 

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-08 01:17:55 56

OFF

Kedves Szazbolha,

 

ismet irtam neked levelet az itt megjelolt cimre, nem tudom nezed-e neha.

 

Ha van lasik azt is megadhatnad.

 

Rby

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2004-07-08 01:12:31 55

Nana...

 

Százbolha amatőr fotós és sok mindent nem tud a fotózásról.

 

 

PL. A cirkpolár szürű müködésének fizikáját is mindig elfelejtem.

De aztán jön egy fizikus és elmagyarázza, hogy a polarizált fényt szüri de a kimenetén depolarizálja. Vagy fordítva. ...

Lényeg, hogy az ég szép kék legyen.

 

Százbolha

Előzmény:
Rebelx Creative Commons License 2004-07-08 01:02:29 54

Szikla 1!

 

Szazbolha verprofi. Veletlenul talaltam ra a kepeire, sacc/kb az orok idok ota fotozik, fotokritikaival meg nem erdemes vitatkozni... Orulj amig nem latta egy kepedet sem. :)

 

Rebelx

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!