|
|
|
|
 |
szikla_1
2004-07-11 19:10:18
|
62
|
százbolha...lenne egy kérdésem
nekem nikon F65-ösöm van, amint írtam már korábban
most feltűnt nekem valami. A használati útmutatásában azt írják, hogy lehet vele 2.8, vagy akár kisebb rekeszértéket is produkálni. Főleg egészen közel képekhez kellene. De az enyém csak f4-ig megy el. Legalábbis eddig tudtam beállítani.
Alatta már a következőt írja: Lo vagy felette: hi
de ez nekem azt sejteti, hogy ezek már valamiféle határértéken túl vannak.
Kérdésem: rossz a gépem? vagy egyszerűen a használatival ellentétben ennyit tud?
megköszönném
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-08 01:17:55
|
56
|
OFF
Kedves Szazbolha,
ismet irtam neked levelet az itt megjelolt cimre, nem tudom nezed-e neha.
Ha van lasik azt is megadhatnad.
Rby |
|
A hozzászólás:
 |
Százbolha
2004-07-08 01:12:31
|
55
|
Nana...
Százbolha amatőr fotós és sok mindent nem tud a fotózásról.
PL. A cirkpolár szürű müködésének fizikáját is mindig elfelejtem.
De aztán jön egy fizikus és elmagyarázza, hogy a polarizált fényt szüri de a kimenetén depolarizálja. Vagy fordítva. ...
Lényeg, hogy az ég szép kék legyen.
Százbolha |
|
Előzmény:
 |
Rebelx
2004-07-08 01:02:29
|
54
|
Szikla 1!
Szazbolha verprofi. Veletlenul talaltam ra a kepeire, sacc/kb az orok idok ota fotozik, fotokritikaival meg nem erdemes vitatkozni... Orulj amig nem latta egy kepedet sem. :)
Rebelx |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|