Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-07-11 19:36:11 64

Izé... azért ilyet még vigyorogva sem kéne leírni.

Szerintem annak kéne örülni, ha egy komoly fotós múlttal és tudással rendelkező egyén megnézi a képeidet. Ha már véleményt is mond róla - legyen az bármilyen lesújtó - az már önmagában is pozitív kritika, akkor már volt mit nézni.

 

Százbolha Creative Commons License 2004-07-08 01:12:31 55

Nana...

 

Százbolha amatőr fotós és sok mindent nem tud a fotózásról.

 

 

PL. A cirkpolár szürű müködésének fizikáját is mindig elfelejtem.

De aztán jön egy fizikus és elmagyarázza, hogy a polarizált fényt szüri de a kimenetén depolarizálja. Vagy fordítva. ...

Lényeg, hogy az ég szép kék legyen.

 

Százbolha

A hozzászólás:
Rebelx Creative Commons License 2004-07-08 01:02:29 54

Szikla 1!

 

Szazbolha verprofi. Veletlenul talaltam ra a kepeire, sacc/kb az orok idok ota fotozik, fotokritikaival meg nem erdemes vitatkozni... Orulj amig nem latta egy kepedet sem. :)

 

Rebelx

Előzmény:
szikla_1 Creative Commons License 2004-07-06 18:45:47 47

Nagyon köszönöm!

 

Tényleg! Végre valaki, aki gyakorlatiasan közelítette meg a kérdésemre a felelet.

 

Kérdésem még: De ha a gép automata módban nem ennyit állít be, próbáljam meg az általad leírt értékeket manuálban, rekesz, vagy időautomatikával állítom be?

(Bár tudom az a kérdésed, hogy miért kell ezeket használni?) Nekem meg az a kérdésem, hogy miért tették ezeket bele a a gépekbe? Ezeknek valami művész fotó, irányítható fotó funkciója van?

 

Na mindegy. Veled szívesen beszélgetnék még hasonlókról (végre egy értelmes ember!)

 

Azért válaszolsz még a fentiekre?

Amúgy mióta fotózol?

Szívesen megnéznék képeidet is...

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!