|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-11 19:36:11
|
64
|
Izé... azért ilyet még vigyorogva sem kéne leírni.
Szerintem annak kéne örülni, ha egy komoly fotós múlttal és tudással rendelkező egyén megnézi a képeidet. Ha már véleményt is mond róla - legyen az bármilyen lesújtó - az már önmagában is pozitív kritika, akkor már volt mit nézni.
|
|
 |
Százbolha
2004-07-08 01:12:31
|
55
|
Nana...
Százbolha amatőr fotós és sok mindent nem tud a fotózásról.
PL. A cirkpolár szürű müködésének fizikáját is mindig elfelejtem.
De aztán jön egy fizikus és elmagyarázza, hogy a polarizált fényt szüri de a kimenetén depolarizálja. Vagy fordítva. ...
Lényeg, hogy az ég szép kék legyen.
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
Rebelx
2004-07-08 01:02:29
|
54
|
Szikla 1!
Szazbolha verprofi. Veletlenul talaltam ra a kepeire, sacc/kb az orok idok ota fotozik, fotokritikaival meg nem erdemes vitatkozni... Orulj amig nem latta egy kepedet sem. :)
Rebelx |
|
Előzmény:
 |
szikla_1
2004-07-06 18:45:47
|
47
|
Nagyon köszönöm!
Tényleg! Végre valaki, aki gyakorlatiasan közelítette meg a kérdésemre a felelet.
Kérdésem még: De ha a gép automata módban nem ennyit állít be, próbáljam meg az általad leírt értékeket manuálban, rekesz, vagy időautomatikával állítom be?
(Bár tudom az a kérdésed, hogy miért kell ezeket használni?) Nekem meg az a kérdésem, hogy miért tették ezeket bele a a gépekbe? Ezeknek valami művész fotó, irányítható fotó funkciója van?
Na mindegy. Veled szívesen beszélgetnék még hasonlókról (végre egy értelmes ember!)
Azért válaszolsz még a fentiekre?
Amúgy mióta fotózol?
Szívesen megnéznék képeidet is...
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|