Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2004-07-07 22:22:05 47

Ezt bóknak veszem...:))

Egyébként csak autodidakta módon beleszagoltam a mysql-php dolgokba...:))

A hozzászólás:
rali Creative Commons License 2004-07-07 20:20:59 46
Sok sikert a fölösleges tanulmányokhoz.
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2004-07-07 19:28:15 45
Most nem igazán foglalkoztam az oldallal.. honlapkészítést tanulok (jó papként, vagy mi..:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!