Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-07-06 17:17:55 133
mire akarod használni? picike a fénye. nem lehet több vakuval dolgozni vele (master/slave) nekem nem volt még, közelebbit nem tudok.
Előzmény:
Petko Creative Commons License 2004-07-06 15:58:21 132
hali!

mi a véleményetek a Canon Speedlight 220 EX vakuról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!