|
|
|
|
 |
KublaKhan
2004-07-06 20:16:13
|
64
|
Soligor, kedvenc (vidéki) fotósboltom meghozta. Valami 900 Ft volt:)
(kaptam egy 37-es Hama UV szűrőt, ennyit megért hogy kipróbáljam, nem vált be. (Nagylátószögön a 35.5-37 átalakító+37 mm Hama UV belóg.)
Vettem egy B+W-t, (35.5-öst) az jó.
Ez nekem nem tünik olyan vészesen nehéznek. |
|
A hozzászólás:
 |
posthero
2004-07-06 14:59:28
|
63
|
| hol találtál átalakítót? meg azért a mozgó optika végére nem biztos, hogy jó dolog egy nagylátót vagy bármi más súlyosabb cuccot tenni. a szűrő még elmegy... |
|
Előzmény:
 |
KublaKhan
2004-07-06 13:34:47
|
62
|
(Az hogy a végén van miért baj? 35.5-37 átalakító és mehet rá bármi "szabványosabb".)
De lenne 1 kérdésem; láttam Soligor előtéteket (0.6x nagylátó /2x tele , 37 mm-es )nem sok pénzér:) viszont azt írja hogy max 2.5 MP és 1/2.7'' CCD hez.
Na már most Minoltám 4 MP és 1/1.9" a CCD-je.
Fizikailag rámegy de van valakinek valamilyen tapasztalata velük? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|