Keresés

Részletes keresés

KublaKhan Creative Commons License 2004-07-06 20:16:13 64

Soligor, kedvenc (vidéki) fotósboltom meghozta. Valami 900 Ft volt:)

(kaptam egy 37-es Hama UV szűrőt, ennyit megért hogy kipróbáljam, nem vált be. (Nagylátószögön a 35.5-37 átalakító+37 mm Hama UV belóg.)

Vettem egy B+W-t, (35.5-öst) az jó.

 

Ez nekem nem tünik olyan vészesen nehéznek. 

A hozzászólás:
posthero Creative Commons License 2004-07-06 14:59:28 63
hol találtál átalakítót? meg azért a mozgó optika végére nem biztos, hogy jó dolog egy nagylátót vagy bármi más súlyosabb cuccot tenni. a szűrő még elmegy...
Előzmény:
KublaKhan Creative Commons License 2004-07-06 13:34:47 62

(Az hogy a végén van miért baj? 35.5-37 átalakító és mehet rá bármi "szabványosabb".)

 

De lenne 1 kérdésem; láttam Soligor előtéteket (0.6x nagylátó /2x tele , 37 mm-es )nem sok pénzér:) viszont azt írja hogy max 2.5 MP és 1/2.7'' CCD hez.

Na már most  Minoltám 4 MP és 1/1.9" a CCD-je.

Fizikailag rámegy de van valakinek valamilyen tapasztalata velük?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!