|
|
|
|
 |
posthero
2004-07-06 14:59:28
|
63
|
| hol találtál átalakítót? meg azért a mozgó optika végére nem biztos, hogy jó dolog egy nagylátót vagy bármi más súlyosabb cuccot tenni. a szűrő még elmegy... |
|
A hozzászólás:
 |
KublaKhan
2004-07-06 13:34:47
|
62
|
(Az hogy a végén van miért baj? 35.5-37 átalakító és mehet rá bármi "szabványosabb".)
De lenne 1 kérdésem; láttam Soligor előtéteket (0.6x nagylátó /2x tele , 37 mm-es )nem sok pénzér:) viszont azt írja hogy max 2.5 MP és 1/2.7'' CCD hez.
Na már most Minoltám 4 MP és 1/1.9" a CCD-je.
Fizikailag rámegy de van valakinek valamilyen tapasztalata velük? |
|
Előzmény:
 |
posthero
2004-07-05 12:30:44
|
60
|
joo t!
ha nincs menet, akkor az optiformban van olyan cucc, ami kell neked. valami 5900 Ft és egy olyan hajlítható kar, amit az állványmenetbe tekersz és az optika elé nyúlik a vége. oda teszed a szűrőket. az optiformos cuccban 9 szűrőt is kapsz. pontosan nemtom miyleneket. érdeklődj: www.optiform.hu
én egy 414essel szívtam mert van menet, de 35,5 mm-es és az optika végén van... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|