|
|
|
|
 |
kovla777
2004-07-06 12:15:03
|
461
|
A födém zajszigeteléséről még nem tudok semmit, majd a jövő héten rákérdezek.
A 10 cm-es a szobák közé van betervezve.
Egyébként 1x lakásos társasház.
|
|
A hozzászólás:
 |
Laja73
2004-07-06 11:39:23
|
460
|
Nos, én sem akartam okoskodni, hátha okosabbak majd megmondják, de asszem ez is a szokásos semmire sem jó megoldás (bár az nem derült ki számomra egyértelműen, hogy most ez egy társasház-e, amiről szó van)
Mert ha igen, akkor a 10 cm-es(!) falak, mint _lakáselválasztó_ falak vannak beterveztve, vagy a szobák közt ennyi?
Amúgy Porotherm 30-ból van teherhordó fajta, ez teljesen alkalmatlan hangszigetelésre (külső falakhoz használják). Ennek ellenére rendre beépítik lakáselválasztónak, mert az anyagköltsége fele-harmada, mint a rendes hanggátló téglának (Porotherm 30 hanggátló), habarcsigénye is kb. a fele. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|