Keresés

Részletes keresés

kovla777 Creative Commons License 2004-07-06 12:15:03 461

A födém zajszigeteléséről még nem tudok semmit, majd a jövő héten rákérdezek.

A 10 cm-es a szobák közé van betervezve.

Egyébként 1x lakásos társasház.

 

A hozzászólás:
Laja73 Creative Commons License 2004-07-06 11:39:23 460
Nos, én sem akartam okoskodni, hátha okosabbak majd megmondják, de asszem ez is a szokásos semmire sem jó megoldás (bár az nem derült ki számomra egyértelműen, hogy most ez egy társasház-e, amiről szó van)
Mert ha igen, akkor a 10 cm-es(!) falak, mint _lakáselválasztó_ falak vannak beterveztve, vagy a szobák közt ennyi?
Amúgy Porotherm 30-ból van teherhordó fajta, ez teljesen alkalmatlan hangszigetelésre (külső falakhoz használják). Ennek ellenére rendre beépítik lakáselválasztónak, mert az anyagköltsége fele-harmada, mint a rendes hanggátló téglának (Porotherm 30 hanggátló), habarcsigénye is kb. a fele.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!