|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-07-05 15:22:25
|
44
|
| ez nem ér!!! visszadobni a labdát?! :) a kiállítást a www.kogart.hu is közvetíti. :))) ameddig nem láttad, addig hiába mondok bármit is... :) |
|
A hozzászólás:
 |
peterssen
2004-07-05 08:54:07
|
43
|
"nézd meg a "fotós" teljesítményeket és utána nyilatkozz"
Én sajnos most nem járok Bp felé (itthon műxik a gálya:-) , de te már láttad: Néhány keresetlen szóban a véleményedre lennék kíváncsi... Mondjuk az idézőjelekből értve vegyes érzelmeid lehetnek... :-) Olyan nagyon nagyon őőő izé?
ha meg hozzám készülsz, kezdd el gyűjteni a pénzedet.
Kaptunk egy malacperselyt. Egész pontosan Garfieldpersely. A gyerekek gyűjtik benne a pénzt. Majd adandó alkalommal (ha már jó tele van) elkobozom :-))
De komolyan, ezek olyan információk -és annyi időbe került a megszerzésük- hogy ezt természetesen ingyen senki sem várhatja el. (Illetve dehogynem, elvárják. :-((
De ez már más történet.)
Üdv.: |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2004-07-04 23:35:27
|
42
|
| hááát, nem annyira. :) egy jó példa: ha az andrássy út 112. felé jársz - majd a hősök terénél -, menj be a kogart-ba. ott van egy "friss" kiállítása a képzöművészetin most végzetteknek. na, azé' nem mindegyikőjüknek. :))) a 15-ből 10 szobrász, a 29-ből 8 festő és pár "intermédiás". nézd meg a "fotós" teljesítményeket és utána nyilatkozz. vigyázz, a festőknél újra divat most a fotorealizmus... :) (ha meg hozzám készülsz, kezdd el gyűjteni a pénzedet. :))) ) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|