|
|
|
|
 |
Profy
2004-07-14 13:12:08
|
368
|
A Phorotherm 30-as fal nem elégiti már ki az új energetikai szabványokat!
A vb szerkezetek körbe vannak véve legalább 5cm hőszigeteléssel a dryvit réteg alatt?
Tetőn a lécezés alatt porhó elleni szig?Sárga szürke fólia.
Nyillászárók?Gépészeti berendezés?Szomszédos épület? |
|
 |
Nadzsi
2004-07-11 11:51:27
|
361
|
| Teljesen szokványos specifikáció. |
|
A hozzászólás:
 |
kovla777
2004-07-05 08:46:41
|
357
|
Sziasztok!
Mi a véleményetek a következő házról:
Épület: felmenő teherhordó külső-belső falazat, monolit vasbeton födémekkel, koporsó vb. szerkezetre támaszkodó magastető kialakítással Födém: 15-20 cm vastag monolit vasbeton lemez Falazat: Porotherm 30-as téglafalazat, belső 10 cm-es válaszfalak Homlokzat: 3-5 cm-es Dryvit homlokzati hőszigetelő rendszer Tető: körszeletvágású égetett agyagcserép Csatornarendszer: horganylemez
kovla777 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|