|
|
|
|
 |
Isenys
2004-07-06 19:03:50
|
463
|
Szia Kovla!
Azert merek velemenyt irni, mert nalunk pont ezekkel a parameterekkel rendelkeznek a falak...Haaat, visszaolvashatod a velemenyemet, meg aztan itt vagyok a forumon, ez is "arulkodo" jel...Nekunk nagyon nem jott be, a szomszedbol a normal hangon hallgatott TV ugyanugy athallatszik, mint a hangosabb beszed, a furdo zajai, stb. A nem pont felettunk, de a kozelunkben lako gyerekek duborgese, meg sivitozasa szinte elviselhetetlen, pedig imadom a gyerekeket, de amikor reggel fel 7-tol futkaroznak, meg csapkodjak a parkettat a fejem felett, az faj...Szoval ha van meg ra lehetoseged, valami plusz hangszigeteles nem artana, bar a vasbeton szerkezet hatranyait ez nem kuszoboli ki, mert azt sajnos megszuntetni nem lehet:( (Amugy epp most is rajott a rohangaszhatnek a kolykokre:((() |
|
 |
Caipi
2004-07-06 10:20:18
|
459
|
Helló,
gondoltam, hátha válaszol Neked valami "szaki". De mivel nem.. A 30-as POROTHERM-re többen panaszkodtak itt áthallásilag, ami azért furcsa, mert azt olvastam, hogy 58 dB-t teljesít. (A szabvány 52.) Viszont azt is olvastam már, hogy nem lakáselválasztó-falnak való, úgyhogy tudja a franc..
Ami a födémet illeti, nagyon remélem, hogy azért szigetelve van! |
|
A hozzászólás:
 |
kovla777
2004-07-05 08:35:02
|
458
|
Sziasztok!
Mi a véleményetek a következő házról:
Épület: felmenő teherhordó külső-belső falazat, monolit vasbeton födémekkel, koporsó vb. szerkezetre támaszkodó magastető kialakítással Födém: 15-20 cm vastag monolit vasbeton lemez Falazat: Porotherm 30-as téglafalazat, belső 10 cm-es válaszfalak Homlokzat: 3-5 cm-es Dryvit homlokzati hőszigetelő rendszer Tető: körszeletvágású égetett agyagcserép Csatornarendszer: horganylemez
kovla777
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|