Keresés

Részletes keresés

bjphoto Creative Commons License 2004-07-05 11:13:58 401

Megnéztem a képeidet, a nekem szimpatikusakat nagy méretben is.

Sok helyen látok illesztési hibákat, gondolom az automatikus illesztés miatt.

A Deák téri képen ott diszeleg a PF reklámfelirata és az egyik rész alja kb fél centi lemarad. Ezt a helyedben retusálnám.

A másik probléma az expozícióval van. 360 fokos panoráma esetén nehéz jól exponálni a képet, főleg ha a nap is látszik valamelyik oldalon. Utólag úgy szoktam segiteni a dolgon, hogy PS-ben korrigálom az expót egy átmenetes szürke maszk segítségével azaz csak a világosakat sötétitem és a finom átmenet miatt ez a kész képen észrevehetetlen.

Üdv. BJ

 

A hozzászólás:
sslazio Creative Commons License 2004-07-04 13:36:23 399

Hello!

 

Nemrégiben én is kedvet kaptam a panoráma fotózáshoz.

Technikai lehetőségeim behatároltak,egyszerű géppel,kézből történik a dolog.

Kezdeti gyermeteg próbálkozásaimat itt lehet megtekinteni...http://autoklinikafc.atw.hu/kepek/panorama/panoramaindex.htm...

Aztán lehet kritizálni:-)

Balázs

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!