|
|
|
|
 |
lotht
2004-07-08 14:47:46
|
408
|
Szia,
egy ilyen tükör azt hiszem, engem is érdekelne. Lehet? |
|
 |
RCH
2004-07-05 00:34:16
|
400
|
A 2000 HUF teljesen jo. Aldasom rea. :-))
Sikits, ha megvagy! |
|
A hozzászólás:
 |
S.P.T.
2004-07-04 13:14:53
|
398
|
Valóban, az extrém nagylátószögű lencsét Magyarok fejlesztették ki és az első nemzetközi debütálása a Pathfinder marsjárón volt, ha jól tudom.
A gömbtükör 2000HUF körül mozogna.
A pontos probléma vele az, hogy nem egyenletesen változik a látószög, így az ég felé összenyomódik a kép.
Az én problémám, hogy egy tükör fémnyomásához CNC esztergán kell csináltatni egy szerszámot.
Gömb szerszámok már vannak, azokból csak ki kell választani a legjobbat, osz lehet is nyomni, utána meg tükröztetni.
Új szerszám viszont pár tízezer forint, így csak akkor éri meg, ha minél több példányon oszlik meg az ára.
|
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|