|
|
|
|
 |
Százbolha
2004-07-04 15:56:21
|
33
|
Sajnos nincs.
A fotozást oktató személye nagyon fontos.
Ha mondjuk természetfotós szeretnék lenni, akkor beiratkoznék a fényecsetre Zsilához.
Ha meg riportfotós, akkor megkérdezném azokat akiknek már sikerült, hogy milyen utat jártak végig.
Pl: Vincent meg Batkamanó.
ha művészi hajlamaim lennének, akkor fotóművészek kurzusait keresném. Jung Zseni, Eifert. Vagy van az a tanfolyam ahova Contaxg járt. A nevét mindig elfelejtem..
Százbolha |
|
A hozzászólás:
 |
peterssen
2004-07-04 10:29:49
|
32
|
Hát én meg azt hittem, hogy Te ezt már tudod :-))
Emlékszem, hogy mennyit segítettél gépvásárláskor. Köszönet érte.
Ehhez a témához (tanulás, tanfolyam, továbbképzés) nincs valami jó ötleted?
Üdv.:
|
|
Előzmény:
 |
Százbolha
2004-07-03 22:08:57
|
31
|
Ami engem érdekel ezentúl, az hogyan készülnek az igazán jó képek, milyen látásmóddal tudással tehetséggel lehet igazán ütős dolgokat elkövetni.
Alhazen!!! Ezt nekem is tanítsd meg! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|