Keresés

Részletes keresés

Százbolha Creative Commons License 2004-07-04 15:56:21 33

Sajnos nincs.

A fotozást oktató személye nagyon fontos.

 

Ha mondjuk természetfotós szeretnék lenni, akkor beiratkoznék a fényecsetre Zsilához.

Ha meg riportfotós, akkor megkérdezném azokat akiknek már sikerült, hogy milyen utat jártak végig.

Pl: Vincent meg Batkamanó.

 

ha művészi hajlamaim lennének, akkor fotóművészek kurzusait keresném. Jung Zseni, Eifert. Vagy van az a tanfolyam ahova Contaxg járt. A nevét mindig elfelejtem..

 

Százbolha

A hozzászólás:
peterssen Creative Commons License 2004-07-04 10:29:49 32

Hát én meg azt hittem, hogy Te ezt már tudod :-))

 

Emlékszem, hogy mennyit segítettél gépvásárláskor. Köszönet érte.

 

Ehhez a témához (tanulás, tanfolyam, továbbképzés) nincs valami jó ötleted?

 

Üdv.:

 

 

Előzmény:
Százbolha Creative Commons License 2004-07-03 22:08:57 31

Ami engem érdekel ezentúl, az hogyan készülnek az igazán jó képek, milyen látásmóddal tudással tehetséggel lehet igazán ütős dolgokat elkövetni.

 

 

Alhazen!!! Ezt nekem is tanítsd meg!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!