Keresés

Részletes keresés

peterssen Creative Commons License 2004-07-04 10:29:49 32

Hát én meg azt hittem, hogy Te ezt már tudod :-))

 

Emlékszem, hogy mennyit segítettél gépvásárláskor. Köszönet érte.

 

Ehhez a témához (tanulás, tanfolyam, továbbképzés) nincs valami jó ötleted?

 

Üdv.:

 

 

A hozzászólás:
Százbolha Creative Commons License 2004-07-03 22:08:57 31

Ami engem érdekel ezentúl, az hogyan készülnek az igazán jó képek, milyen látásmóddal tudással tehetséggel lehet igazán ütős dolgokat elkövetni.

 

 

Alhazen!!! Ezt nekem is tanítsd meg!

Előzmény:
peterssen Creative Commons License 2004-07-03 21:04:18 30

Jaj de jó hogy figyelsz ránk! :-)

 

Szóval kérdésedre: Igen technikát is. Amikor áttértem digitre nem gondoltam volna, hogy van visszaút. Most ahogy jönnek az igények, újra kell tanulni az analóg FF technikát. Most találkoztam egy illetővel aki "házilag" csinálja a színes hívást/nagyítást. Úgyhogy elképzelhető, hogy megrohannálak alkalomadtán egy csomó kérdéssel. Persze ahhoz is tanulni kell, hogy kérdezni tudjak... :-)

 

Ami engem érdekel ezentúl, az hogyan készülnek az igazán jó képek, milyen látásmóddal tudással tehetséggel lehet igazán ütős dolgokat elkövetni. Meg persze magamat is akarnám tesztelni, hogy mire volna adottságom. Úgyhogy tanulni kell... :-)

 

Köszönöm:

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!