Keresés

Részletes keresés

posthero Creative Commons License 2004-07-05 12:30:44 60

joo t!

 

ha nincs menet, akkor az optiformban van olyan cucc, ami kell neked. valami 5900 Ft és egy olyan hajlítható kar, amit az állványmenetbe tekersz és az optika elé nyúlik a vége. oda teszed a szűrőket. az optiformos cuccban 9 szűrőt is kapsz. pontosan nemtom miyleneket. érdeklődj: www.optiform.hu

 

én egy 414essel szívtam mert van menet, de 35,5 mm-es és az optika végén van...

A hozzászólás:
Joo_T Creative Commons License 2004-07-03 20:54:50 58
Sziasztok.

Kezdő vagyok még, ezért kérdezem a tapasztaltabbaktól, hogy nem tudtok-e valami megoldást
előtétlencsék használatához Minolta Dimage E223 gépen. Sajnos menet nincs rajta.
Láttam valahol a neten Dimage F300 -hoz egy előtétadaptert, vagy Canon S30/40/45/50 -hez
megoldást (ez utóbbi Soligor termék).
A Soligor azt írta, hogy nekik nincs ilyen adapter az én Minoltámhoz.
Tud valaki valamit ezekről az előtétlencse adapterekről?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!