Keresés

Részletes keresés

Rianna Creative Commons License 2004-07-07 19:28:15 45
Most nem igazán foglalkoztam az oldallal.. honlapkészítést tanulok (jó papként, vagy mi..:)))
A hozzászólás:
rali Creative Commons License 2004-07-03 18:42:18 44
Egész nyugodtam írjad ide, ha van komolyabb változás - én is meg szoktam nézni, gondolom, mások is.
Előzmény:
Rianna Creative Commons License 2004-07-03 13:38:08 43

Újdonság mindig van.. de azokat leginkább a Multimania főoldalára szoktam kitenni..:))

Asszem ez a topic igen kevéssé látogatott sajnos :((( az oldalamat jóval többen nézegetik naponta.

Fölös energiáim inkább oda összpontosítom.

Bocsi..

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!