|
|
|
|
 |
Rianna
2004-07-07 19:28:15
|
45
|
| Most nem igazán foglalkoztam az oldallal.. honlapkészítést tanulok (jó papként, vagy mi..:))) |
|
A hozzászólás:
 |
rali
2004-07-03 18:42:18
|
44
|
| Egész nyugodtam írjad ide, ha van komolyabb változás - én is meg szoktam nézni, gondolom, mások is. |
|
Előzmény:
 |
Rianna
2004-07-03 13:38:08
|
43
|
Újdonság mindig van.. de azokat leginkább a Multimania főoldalára szoktam kitenni..:))
Asszem ez a topic igen kevéssé látogatott sajnos :((( az oldalamat jóval többen nézegetik naponta.
Fölös energiáim inkább oda összpontosítom.
Bocsi.. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|