|
|
|
|
 |
uborkasuveg
2004-07-03 17:12:35
|
396
|
Hm.
Erdekes dolog tortent. Ugy nez ki, hogy az okositas okozta a jelenseget. Most ujra trial-ra valtva zsir modon megy. Hm. Kene egy patch a patchez :)
Ha valaki megszanna egy jo peccsel 3.6-hoz, akkor emailemre kuldje el legyen szives.
Thx. |
|
A hozzászólás:
 |
uborkasuveg
2004-07-03 16:31:03
|
395
|
Udv.
PTGui-t hasznalok okositva. Nem sokat hasznaltam meg, de ilyen hibauzenetet meg nem kaptam:
Syntax error on line..*
Ezt a control pointok kivalasztasanal adja. Az elso 2 pontot sikeresen ki tudom valasztani, de amikor a 3. (vagy tobbi) pontot mutatnam meg neki kivagja ezt a hibat.
Raadasul az optimalo resz sem fut le, mert az is kiirja, hogy
Syntax error in script...
Ha tudtok segiteni, vagy valamiotlet van, irjaotk meg pliz (addig megprobalom 2 ponttal, de az nem az igazi, sztem az nem lesz jo.)
Koszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|