Keresés

Részletes keresés

uborkasuveg Creative Commons License 2004-07-03 17:12:35 396

Hm.

 

Erdekes dolog tortent. Ugy nez ki, hogy az okositas okozta a jelenseget. Most ujra trial-ra valtva zsir modon megy. Hm. Kene egy patch a patchez :)

 

Ha valaki megszanna egy jo peccsel 3.6-hoz, akkor emailemre kuldje el legyen szives.

 

Thx.

A hozzászólás:
uborkasuveg Creative Commons License 2004-07-03 16:31:03 395

Udv.

 

PTGui-t hasznalok okositva. Nem sokat hasznaltam meg, de ilyen hibauzenetet meg nem kaptam:

 

Syntax error on line..*

 

Ezt a control pointok kivalasztasanal adja. Az elso 2 pontot sikeresen ki tudom valasztani, de amikor a 3. (vagy tobbi) pontot mutatnam meg neki kivagja ezt a hibat.

 

Raadasul az optimalo resz sem fut le, mert az is kiirja, hogy

 

Syntax error in script...

 

Ha tudtok segiteni, vagy valamiotlet van, irjaotk meg pliz (addig megprobalom 2 ponttal, de az nem az igazi, sztem az nem lesz jo.)

 

Koszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!