|
|
|
|
 |
RCH
2004-07-02 20:57:45
|
392
|
Jol hangzik! Azert irhatnal valamit az anyagi vonzatarol, mert nem szeretnelek belerantani felesleges munkaba, ha kiderulne, hogy meg az OTP hitelkeretemmel egyutt sem lenne ra eleg penzem ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
S.P.T.
2004-07-02 17:06:03
|
391
|
Ok, akkor elkezdem a dolgot.
Teljes gömbböt egyébként nem lehet így csinálni, csak ha van neki körben egy perem, vagy ha hegesztve van, de akkor sem lesz tökéletes.
Egyébként miért kellene neked teljes gömb?
A gép ugyis csak a felére lát rá.
Ja, és hivatalosan nem, is gömb a helyes forma, csak megközelítőleg.
Azt viszont tényleg csak akkor számolnám ki, meg csinálnám meg rá a szerszámot, ha lenne rá kereslet. |
|
Előzmény:
 |
RCH
2004-06-23 11:01:53
|
369
|
Hali!
Engem erdekelne ez a tukorfelgom dolog (igaz teljes gomb jobb lenne). A 10 cm is pont tuti. Most hogyan tovabb? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|