Keresés

Részletes keresés

RCH Creative Commons License 2004-07-02 20:57:45 392

Jol hangzik! Azert irhatnal valamit az anyagi vonzatarol, mert nem szeretnelek belerantani felesleges munkaba, ha kiderulne, hogy meg az OTP hitelkeretemmel egyutt sem lenne ra eleg penzem ;-)

A hozzászólás:
S.P.T. Creative Commons License 2004-07-02 17:06:03 391

Ok, akkor elkezdem a dolgot.

Teljes gömbböt egyébként nem lehet így csinálni, csak ha van neki körben egy perem, vagy ha hegesztve van, de akkor sem lesz tökéletes.

Egyébként miért kellene neked teljes gömb?

A gép ugyis csak a felére lát rá.

 

Ja, és hivatalosan nem, is gömb a helyes forma, csak megközelítőleg.

Azt viszont tényleg csak akkor számolnám ki, meg csinálnám meg rá a szerszámot, ha lenne rá kereslet.

Előzmény:
RCH Creative Commons License 2004-06-23 11:01:53 369
Hali!

Engem erdekelne ez a tukorfelgom dolog (igaz teljes gomb jobb lenne). A 10 cm is pont tuti. Most hogyan tovabb?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!