Keresés

Részletes keresés

bjphoto Creative Commons License 2004-07-02 10:45:18 390

Persze. De ugy látom vindózzal nem érdemes annyira belemászni a panorámázásba, Macet meg akkor veszek, amikor DSLR-t, azaz amikor nyerek a lotton. :-)

 

Most készült el egy panorámám, de akkora lett a file 290 Mb hogy a gépem behal alatta. (P4 2000 500M ram) Szóval kell az erőforrás is a jó panorámaképhez (is)

 

Találtam jó kis progit, a www.realviz.com  oldalon, most próbálom letölteni, de iszonyat lassú  a szerverük. A neten jókat irnak a programról, nagyon várom már hogy lent legyen.  Van ezzel valkinek tapasztalata?

 

A PTGui közös beszerzését még mindig fenntartom...

 

 

A hozzászólás:
P.Peter Creative Commons License 2004-07-02 08:47:39 389

A maximális minőséghez PTGui + Photoshop.

 

Egyetértek. PS alternatívának esetleg ajánlható a Gimp, ingyenes, rendkívül sokat tud, egyetlen hátránya hogy nehézkesebben használható.

Előzmény:
bjphoto Creative Commons License 2004-07-02 01:09:37 386

A PTGui szerintem azért jobb mint a PT Assembler, mert van néki Panoráma editorja, ami egy nagyon hasznos jószág.

 

PTAssemblerben nem tudom rendesen beállítani, túl vastag fekete keretet hagy.

A centralpontot is sokkal könnyebb állitani PTGuival.

 

Próbálkoztam a napokban Panorama Factoryval is. Kényelmes, gyors, de középszerű eredményt produkál. A maximális minőséghez PTGui + Photoshop.

 

Valaki megmondhatná nekem, hogy QTVR panorámákat windozzal lehet e késziteni (Panorama factory nem támogatja a többsoros panorámákat) vagy teljesen el kell felejteni és át kell állni MAC re?  Ott teli van a piac, nem véletlen a Quick Time is Apple fejlesztés...

 

üdv.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!