|
|
|
|
 |
bjphoto
2004-07-02 10:45:18
|
390
|
Persze. De ugy látom vindózzal nem érdemes annyira belemászni a panorámázásba, Macet meg akkor veszek, amikor DSLR-t, azaz amikor nyerek a lotton. :-)
Most készült el egy panorámám, de akkora lett a file 290 Mb hogy a gépem behal alatta. (P4 2000 500M ram) Szóval kell az erőforrás is a jó panorámaképhez (is)
Találtam jó kis progit, a www.realviz.com oldalon, most próbálom letölteni, de iszonyat lassú a szerverük. A neten jókat irnak a programról, nagyon várom már hogy lent legyen. Van ezzel valkinek tapasztalata?
A PTGui közös beszerzését még mindig fenntartom...
|
|
A hozzászólás:
 |
P.Peter
2004-07-02 08:47:39
|
389
|
A maximális minőséghez PTGui + Photoshop.
Egyetértek. PS alternatívának esetleg ajánlható a Gimp, ingyenes, rendkívül sokat tud, egyetlen hátránya hogy nehézkesebben használható. |
|
Előzmény:
 |
bjphoto
2004-07-02 01:09:37
|
386
|
A PTGui szerintem azért jobb mint a PT Assembler, mert van néki Panoráma editorja, ami egy nagyon hasznos jószág.
PTAssemblerben nem tudom rendesen beállítani, túl vastag fekete keretet hagy.
A centralpontot is sokkal könnyebb állitani PTGuival.
Próbálkoztam a napokban Panorama Factoryval is. Kényelmes, gyors, de középszerű eredményt produkál. A maximális minőséghez PTGui + Photoshop.
Valaki megmondhatná nekem, hogy QTVR panorámákat windozzal lehet e késziteni (Panorama factory nem támogatja a többsoros panorámákat) vagy teljesen el kell felejteni és át kell állni MAC re? Ott teli van a piac, nem véletlen a Quick Time is Apple fejlesztés...
üdv.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|