|
|
|
|
 |
P.Peter
2004-07-02 08:44:15
|
388
|
Persze nem sok a 49 Euro, ha valaha kapnék pénzt a képeimért szivesen megvenném, de hobbibol nem áldozok rá ennyit..
Mint tudjuk, minden relatív :-)
Én is hobbifotós vagyok, jó ideje DSLR-re ácsingózom, egyenlőre beszerzési határidő nélkül :-( A kompakt digimet két és fél éve vettem, a teljes szett (gép + kártya + tartalék aksi stb.) több mint 300 ezer forint volt, ma ugyanennyiből kijönne a DSLR kezdőkészlet... Ehhez képest egy PTgui tudású és használhatóságú progiért ez a pár ezer forint bagó. 30-40 ezres szetthez én is 'okosítani' próbálnám a trialt :-)
|
|
A hozzászólás:
 |
bjphoto
2004-07-02 00:55:48
|
385
|
Azért szórakozik a PTGui mert megkrekkelted.
A 3. képpár után hibaüzenet és otimalizálni se tudja a képet.
Telepitsd ujra a trialt és meglásd menni fog.
Ha valaki megvásárolna a PTGuit szivesen beszállnék, megoszthatnánk a költségeket. Nekem nem kell legális, csak működő verzió.
Persze nem sok a 49 Euro, ha valaha kapnék pénzt a képeimért szivesen megvenném, de hobbibol nem áldozok rá ennyit..
Köszönöm a válszokat..
Üdv. |
|
Előzmény:
 |
RCH
2004-07-01 21:43:26
|
384
|
A -1 es problemat sikerult megfejteni: az egyik kontrollpontot a annyira a kep szelere tettem, hogy "kicsuszott". Ettol lett -1.
Helyette van mas bajom :-/
A PTGui megvadult: minden keppar 3. kontrollpontjanak lerakasakor hibauzenettel szorakoztat. Bar tovabb enged dolgozni, megsem igazan muxik a dolog. Egyelore PTAssemblerre valtottam. Szinte ugyenez, mint a PTGui, csak ez muxik. Tobbnyire...
Most egy masik kepszeriaval szarakodok. Ez is egy kezbol fotozott sorozat, amin a Panorama Factory nagyon csunyan elhasal. A PTAssemblerrel joval korrektebbul osszerakhato a panorama, de igy sem 100. Eloszor is nem "vegteleniti" a kepsorozatot: a ket szelen egy fel kepnyi ismetlodes van. Masodszor meg nem teljesen korrekt a vegeredmeny: bar a kontrollpontozast nagyon precizen megcsinaltam, a vegeredmenyen 10-20 pixeles elcsuszasok is akadnak.
Minden hasznos otletet szivesen fogadnek!
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|