Keresés

Részletes keresés

P.Peter Creative Commons License 2004-07-02 08:44:15 388

Persze nem sok a 49 Euro, ha valaha kapnék pénzt a képeimért szivesen megvenném, de hobbibol nem áldozok rá ennyit..

 

Mint tudjuk, minden relatív :-)

Én is hobbifotós vagyok, jó ideje DSLR-re ácsingózom, egyenlőre beszerzési határidő nélkül :-( A kompakt digimet két és fél éve vettem, a teljes szett (gép + kártya + tartalék aksi stb.) több mint 300 ezer forint volt, ma ugyanennyiből kijönne a DSLR kezdőkészlet... Ehhez képest egy PTgui tudású és használhatóságú progiért ez a pár ezer forint bagó. 30-40 ezres szetthez én is 'okosítani' próbálnám a trialt :-)

 

A hozzászólás:
bjphoto Creative Commons License 2004-07-02 00:55:48 385

Azért szórakozik a PTGui mert megkrekkelted.

A 3. képpár után hibaüzenet és otimalizálni se tudja a képet.

Telepitsd ujra a trialt és meglásd menni fog.

 

Ha valaki megvásárolna a PTGuit szivesen beszállnék, megoszthatnánk a költségeket. Nekem nem kell legális, csak működő verzió.

 

Persze nem sok a 49 Euro, ha valaha kapnék pénzt a képeimért szivesen megvenném, de hobbibol nem áldozok rá ennyit..

 

Köszönöm a válszokat..

 

Üdv.

Előzmény:
RCH Creative Commons License 2004-07-01 21:43:26 384

A -1 es problemat sikerult megfejteni: az egyik kontrollpontot a annyira a kep szelere tettem, hogy "kicsuszott". Ettol lett -1.

 

Helyette van mas bajom :-/

 

A PTGui megvadult: minden  keppar 3. kontrollpontjanak lerakasakor hibauzenettel szorakoztat. Bar tovabb enged dolgozni, megsem igazan muxik a dolog. Egyelore PTAssemblerre valtottam. Szinte ugyenez, mint a PTGui, csak ez muxik. Tobbnyire...

 

Most egy masik kepszeriaval szarakodok. Ez is egy kezbol fotozott sorozat, amin a Panorama Factory nagyon csunyan elhasal. A PTAssemblerrel joval korrektebbul osszerakhato a panorama, de igy sem 100. Eloszor is nem "vegteleniti" a kepsorozatot: a ket szelen egy fel kepnyi ismetlodes van. Masodszor meg nem teljesen korrekt a vegeredmeny: bar a kontrollpontozast nagyon precizen megcsinaltam, a vegeredmenyen 10-20 pixeles elcsuszasok is akadnak.

 

Minden hasznos otletet szivesen fogadnek!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!