Keresés

Részletes keresés

yaszs Creative Commons License 2004-07-20 10:22:56 242

Szia dzsi01,

 

Egy kicsit törtem a fejem és az jutott eszembe, hogy nem voltunk-é már egyszer szomszédok az MF kollégiumban...

A hozzászólás:
dzsi01 Creative Commons License 2004-07-01 10:48:16 235

Üdv mindenkinek!

 

Látom ugyan, hogy B-sek írnak mostanában, de azért hátha G-sek is beleolvasnak, és hátha még valaki nem tudja.

Megvan a G épület HASZNÁLATBAVÉTELI ENGEDÉLYE.

Hajrá!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!