|
|
|
|
 |
peterssen
2004-07-02 15:27:13
|
26
|
| Hahóóóó! Valaki tanul(t) itt fotózni? Mindenki elment a politikai topicokba veszekedni? :-)) |
|
A hozzászólás:
 |
peterssen
2004-07-01 08:09:57
|
25
|
| Na ez jól elsüllyedt. Senki? |
|
Előzmény:
 |
peterssen
2004-06-29 15:12:37
|
24
|
Nnnna. Felfrissítem 1 picit a topicot.
Szóval körkérdést tennék fel: Ki milyen fotósképzésre, tanfolyamra jár, vagy ajánl. Pozitív és negatív tapasztalatok jöhetnek minden mennyiségben.
Oka az, hogy keresek magamnak egy helyet, ahol tanulni lehet. Kiindulási pont a http://fotosuli.lap.hu volt. Innen elindulva végighívtam/emileztem egy csomó helyet. Szempont volt, hogy ne legyen heti többnapos elfoglaltság (vidéki vagyok). Eddig a következőkben gondolkodom:
-ASA Fotóstúdió
-Fényecset
-Fotografus.hu
Ötletek, vélemények, tapasztalatok, tanácsok? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|