|
|
|
|
 |
merlot02
2005-09-28 12:53:26
|
297
|
| Csak annyit, hogy 1.1 tud belőle csinálni, én elmegyek Bp. Róna u. és megnézem, ott ki lehet próbálni. |
|
A hozzászólás:
 |
George300D
2004-06-30 11:21:36
|
55
|
Sziasztok!
Lehet hogy tudtok segíteni.
Sigma 70-300 APO Macró obira lehet venni gyári előtét lencsét 14ezerért.
Senki nem tud róla felvilágosítást adni hogy ez mit is csinál.
Aki látott ilyet az írja már meg a pontos specifikációit, vagy tapasztalatát...
Köszönöm! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|