Keresés

Részletes keresés

peterssen Creative Commons License 2004-07-01 08:09:57 25
Na ez jól elsüllyedt. Senki?
A hozzászólás:
peterssen Creative Commons License 2004-06-29 15:12:37 24

Nnnna. Felfrissítem 1 picit a topicot.

 

Szóval körkérdést tennék fel: Ki milyen fotósképzésre, tanfolyamra jár, vagy ajánl. Pozitív és negatív tapasztalatok jöhetnek minden mennyiségben.

 

Oka az, hogy keresek magamnak egy helyet, ahol tanulni lehet. Kiindulási pont a http://fotosuli.lap.hu volt. Innen elindulva végighívtam/emileztem egy csomó helyet. Szempont volt, hogy ne legyen heti többnapos elfoglaltság (vidéki vagyok). Eddig a következőkben gondolkodom:

-ASA Fotóstúdió

-Fényecset

-Fotografus.hu

 

Ötletek, vélemények, tapasztalatok, tanácsok?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!