|
|
|
|
 |
Galahed
2004-06-30 16:52:19
|
383
|
A 3.2 verzió letölthtő a gyártó honlapjáról, legalábbus én onnét szereztem 3 hete...
A pronlémamegoldó készlet :-) használata után remekül müxik. |
|
 |
P.Peter
2004-06-30 09:23:39
|
381
|
| A PTgui nagyjából 12e kemény magyar forint, nem összehasonlítható az ára mondjuk egy PhotoShoppal. Ha tényleg kell mert használod, szerintem messze nem drága még a magyar fizetésekhez képest sem. |
|
A hozzászólás:
 |
bjphoto
2004-06-29 11:30:32
|
380
|
Sziasztok.
én is panorámafotózásra adtam a fejem. :-)
Letöltöttem az általatok ajánlott szoftvereket, de sajna a Panorama Factory csúnya reklámfeliratokat tesz a képre, tudna valaki "segiteni" ezen a kellemetlen problémámon. Ha valakinek van 3.2 verzió annak is nagyon örülnék. Ahhoz van problémamegoldó készletem.
PTgui hasonló problémákkal küzd. Az 3.6 os.
Segitségeket előre is köszönöm.
bjphoto@freemail.hu |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|