Keresés

Részletes keresés

Galahed Creative Commons License 2004-06-30 16:52:19 383

A 3.2 verzió letölthtő a gyártó honlapjáról, legalábbus én onnét szereztem 3 hete...

A pronlémamegoldó készlet :-) használata után remekül müxik.

P.Peter Creative Commons License 2004-06-30 09:23:39 381
A PTgui nagyjából 12e kemény magyar forint, nem összehasonlítható az ára mondjuk egy PhotoShoppal. Ha tényleg kell mert használod, szerintem messze nem drága még a magyar fizetésekhez képest sem.
A hozzászólás:
bjphoto Creative Commons License 2004-06-29 11:30:32 380

Sziasztok.

én is panorámafotózásra adtam a fejem. :-)

Letöltöttem az általatok ajánlott szoftvereket, de sajna a Panorama Factory csúnya reklámfeliratokat tesz a képre, tudna valaki "segiteni" ezen a kellemetlen problémámon. Ha valakinek van 3.2 verzió annak is nagyon örülnék. Ahhoz van problémamegoldó készletem.

PTgui hasonló problémákkal küzd.  Az 3.6 os.

 

Segitségeket előre is köszönöm.

 

bjphoto@freemail.hu

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!