|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
msmks
2004-06-29 08:09:05
|
96
|
fényképezz úgy, hogy a nap a hátad mögött legyen.
ha ez nem lehetséges, oldalt. ez ugye eddig triviális, így nem tükröződik.
használhatsz polárszűrőt, ámbár én úgy tudom, hogy az csak a nem fémes felületeken képes kiszűrni a csillogást. pl. ablak.
tegyél vakut a gépre, és deríts, így kiegyensúlyozottabbak lesznek a fényviszonyok. alternatív lehetőség a derítőlap, amivel szabályozni tudod a fény irányát. |
|
Előzmény:
 |
glober
2004-06-27 11:21:47
|
93
|
Sziasztok ! HELP HELP HELP Kis segítséget szeretnék kérni,Egy másik forumba már irtam de megláttam ezt a forumot és látom itt vannak az iugazán Profik.Szóval az a bánatom, hogy
sokszor kellene a gépkocsik fényezését fényképeznem, ( fényezési hibák miatt ) nem egyszerű feladat, hogy a képen látszódjon a fényezési struktúra, vagy apróbb hibák amik szabad szemmel is láthatóak, külömböző szögből. És ne csillogjon, ne tükröződjön.
Ha sok a fény a szabadba az a baj , ha kevés akkor az ,Ha tükröződik akkor nem látszik a fényezés struktúrája, ( narancsos , ráncos, sima, szemetes, koszos ) Mindezt egy egyszerű géppel (Sony Cyber-shot® Digital Camera 3,0 M pixel.) Szóval egy amatőr user a profikat kérdezné mit tehetek ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|