Keresés

Részletes keresés

Kuulpix Creative Commons License 2004-07-01 21:02:04 56

Szia,

 

Bocs, hogy belekotyogok, de van egy félig önző infóm. A régebbi típusokhoz itt http://www.ckcpower.com/canonad.htm és itt http://www.steves-digicams.com/s20_lenses.html találtam csatolókról infókat. Gondolom máshol más változatban is létezik. Véleményem szerint a 37mm már inkább szimpatikus de mindenképpen ki kell próbálni mielőtt bármit veszel. A Nikonomnak eleve 28-as menete volt és a frontlencsék hozzá picinek tűntek mégsem vinyettált pl. a nagylátó és a többi is csak kb. 1/3 zoomtartományban. És amiért önző és kicsit OFF az az, hogy a DigitFotóAdokVeszek rovatban (2203) hírdetek Nikon, Kenko, Raynox előtéteket amelyek gyakorlatilag újak és majdnem féláron odaadom ha jók a gépedhez. Ha akarsz próbálgatni mailben üzenj. ON

 

Üdv

 

kuulpix

 

A hozzászólás:
tszzs Creative Commons License 2004-06-28 21:49:12 53

Georch!

Érdekelne, hogy melyik típusú Soligor lencséid vannak, milyen átmérőjűek, és milyen géphez használod?

Előre is köszi!

Előzmény:
georch Creative Commons License 2004-06-19 12:48:14 42
Sziasztok!

A napokban vettem egy Soligor 2X-es telekonvertert. Elég jól működik, de erős a kromatikus aberrációja. Ezt hogyan lehetne kiküszöbölni szerintetek? (8-as rekesszel valamelyest javul a helyzet, de így is zavaró, ennél kisebb rekeszt nem tudok állítani!)
Javaslataitokat előre is köszönöm!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!