Keresés

Részletes keresés

Alhazred Creative Commons License 2004-06-26 20:25:52 37
de. Motörheadet.

Legalábbis én.
Bár már némi AC/DC is becsúszott azóta, szóval komplexitás rulez.

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-06-26 17:24:07 34
Én is egy hete láttam élőben. Jó volt, és télleg elég hangos, az ember utána 2 napig nem kíván semmilyen zenét.
Előzmény:
Alhazred Creative Commons License 2004-06-26 15:17:55 32
persze, nem is a hangszeres virtuozitásra gondoltam... egyszerűen csak ott van a legjelentősebb basszgitárosok között nálam.

Valamint egy hete láttam élőben, és azóta is hatása alatt vagyok, durván. Szóval elfogultság esete forog fenn:-))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!