|
|
|
|
 |
Alhazred
2004-06-26 20:25:52
|
37
|
de. Motörheadet.
Legalábbis én.
Bár már némi AC/DC is becsúszott azóta, szóval komplexitás rulez. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-06-26 17:24:07
|
34
|
| Én is egy hete láttam élőben. Jó volt, és télleg elég hangos, az ember utána 2 napig nem kíván semmilyen zenét. |
|
Előzmény:
 |
Alhazred
2004-06-26 15:17:55
|
32
|
persze, nem is a hangszeres virtuozitásra gondoltam... egyszerűen csak ott van a legjelentősebb basszgitárosok között nálam.
Valamint egy hete láttam élőben, és azóta is hatása alatt vagyok, durván. Szóval elfogultság esete forog fenn:-)) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|