Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2004-06-26 17:24:07 34
Én is egy hete láttam élőben. Jó volt, és télleg elég hangos, az ember utána 2 napig nem kíván semmilyen zenét.
A hozzászólás:
Alhazred Creative Commons License 2004-06-26 15:17:55 32
persze, nem is a hangszeres virtuozitásra gondoltam... egyszerűen csak ott van a legjelentősebb basszgitárosok között nálam.

Valamint egy hete láttam élőben, és azóta is hatása alatt vagyok, durván. Szóval elfogultság esete forog fenn:-))

Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2004-06-26 15:10:20 31
Nem akarok kötekedni, de Lemmy nem egy nagy basszusvirtuóz, saját szememmel láttam, hogy mit kontárkodik össze a basszuson. Komolyan, a road is jobban játszott, aki behangolta a hangszert. Ettől persze még kiváló a Motörhead, Lemmynek meg egy gyönyörűszép Ricky 4000 van a tulajdonában.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!