|
|
|
|
 |
Caipi
2004-06-26 09:00:29
|
456
|
Hát én részemről sosem mertem volna itt szexelni..
Panelügyben viszont nem vagyok kompetens, mert legfelül laktam, és nem volt szomszédom. Csak és kizárólag egy ugráló mosógépet hallottam néha. De többen szavahihetően állították, hogy az új rosszabb.. Csak gondolj arra, hogy ott legalább darabokból áll a vasbeton, itt egyben van és végigviszi a hangot. És a panelekben állítólag (néhol?) volt szigetelés a szomszéd fele, ill. a szellőzés sem úgy volt, hogy uccu neki áttörik a födémeket és lukakat nyitnak belőle a lakásokba. Legalábbis én az akkori fürdőmben levő kis falon levő rácsból soha semmit nem hallottam. Ja és senkinek a kádja nem tapadt a nappalim túlfalán. Ilyesmi. Na megyek, mert 40 doboz vár arra, hogy megtöltsem.. |
|
A hozzászólás:
 |
foldimogyoro
2004-06-25 21:21:37
|
455
|
Kollégám szintén új építésű társasházban lakik, ő mesélte, hogy pontosan tudja, hogy a szomszéd pár minden nap éjfél után szeretkezik, és két menetet nyomnak le egymás után...
Aki panelból költözött, igazán elmondhatná (nem tudom, volt-e már róla szó), hogy a panelhez képest rosszabbak ezek az új házak? Mert itt is hallom, amikor a felső szomszéd hajnal 4 körül tölti a kádját, hallottam, amikor az alattam lakó haldkoló (RIP időközben) kirohant hányni a fürdőszobába, ma reggel hallottam valamelyik szomszéd ébresztőóráját, éjjel szoktam hallani, ahogy két emelettel alattam a rácsot nyitják-csukják (nyikorog), és általában nem ügyelnek rá, hogy ne csapják oda... de ettől függetlenül nem nagyon zavaró a dolog (legalábbis nekem). Igaz, a hálószobám mellett egy 90 évesnél öregebb hölgy élt, nemrég halt meg, szóval onnan nem sok zaj jött. Mivel panel, 1984-es építésű, akik annó ideköltöztek, a gyerekeik már felnőttek, csak mostanában költözött néhány fiatalabb pár ide, szóval nincsenek gyerekek, akik rohangáljanak, ezt nem tudom, hallanám-e. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|