|
|
|
|
 |
P.Peter
2004-06-25 18:27:00
|
378
|
| Tipikus hibák, ha túl kevés vagy túl sok referenciapontot ad meg az ember, a PT mindkét esetben beadhatja az unalmast. 4-5 pontpár elég szokott lenni, de igazából csak a gyakorlat mondja meg, hogyan is kell ezeket kiválasztani (mindenesetre nem árt, ha a teljes fedett felületet reprezentálják). Egyszerre túl sok képpel is akadhatnak problémák, ebben az esetben érdemes néhány képre engedélyezni az optimalizálást, és több menetben végezni a munkát. Persze még néhány trükk van, de leginkább a gyakorlat ad útmutatót szerintem. |
|
A hozzászólás:
 |
RCH
2004-06-25 10:43:37
|
376
|
| A kepelemek illesztesere gondolok. Viszont lehet, hogy le kellene irnom lepesrol lepesre, hogyan hasznalom a PTGui-t, hatha abbol kiderul, hogy mit rontok el. |
|
Előzmény:
 |
P.Peter
2004-06-23 18:13:49
|
374
|
1. Lehet
2. Az eq érték kell, de az újabb PTGuik már kiveszik az EXIF-ből
3. Ezen mit értesz pontosan? A képelemek illeszkedését, az esetleges szín/fényerő hibákat, vagy a ’szellemeket’? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|