Keresés

Részletes keresés

P.Peter Creative Commons License 2004-06-25 18:27:00 378
Tipikus hibák, ha túl kevés vagy túl sok referenciapontot ad meg az ember, a PT mindkét esetben beadhatja az unalmast. 4-5 pontpár elég szokott lenni, de igazából csak a gyakorlat mondja meg, hogyan is kell ezeket kiválasztani (mindenesetre nem árt, ha a teljes fedett felületet reprezentálják). Egyszerre túl sok képpel is akadhatnak problémák, ebben az esetben érdemes néhány képre engedélyezni az optimalizálást, és több menetben végezni a munkát. Persze még néhány trükk van, de leginkább a gyakorlat ad útmutatót szerintem.
A hozzászólás:
RCH Creative Commons License 2004-06-25 10:43:37 376
A kepelemek illesztesere gondolok. Viszont lehet, hogy le kellene irnom lepesrol lepesre, hogyan hasznalom a PTGui-t, hatha abbol kiderul, hogy mit rontok el.
Előzmény:
P.Peter Creative Commons License 2004-06-23 18:13:49 374
1. Lehet
2. Az eq érték kell, de az újabb PTGuik már kiveszik az EXIF-ből
3. Ezen mit értesz pontosan? A képelemek illeszkedését, az esetleges szín/fényerő hibákat, vagy a ’szellemeket’?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!