|
|
|
|
 |
Caipi
2004-06-25 13:05:47
|
454
|
Szia,
hát legfelül van, meg csak a konyha felől van egy szomszéd. Ennél többet nem tudtam tenni..
Rendezkedés: ne is mondd. Persze mindent utolsó percre hagytam, és most azt sem tudom, hol áll a fejem..! Jópár nap kupi következik. |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2004-06-25 09:18:03
|
453
|
magamat hagyjuk, Veled mi van?
rendezkedés?
új otthonodban végeztél hangtesztet??
|
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-06-23 11:51:18
|
452
|
Hi,
Te szegény, még a szabid alatt is üldöz a trapp-trapp.. Hihetetlen.
Nem tudtam, hogy új lakó van fölötted, csak arra emlékszem, hogy írtad, hogy árulják a lakást. Mindenesetre remélem, hogy tényleg jobb lesz így Nektek.
Nem tudom, hogy mit olvastam, és hol, csak arra emlékszem, hogy valami kapcsolatokról volt szó, és hozzászóltál, és nagyon tetszett, amit írtál.
A nősüléshez utólag gratulálok!!!
Jövő utáni hétre gondolom már elhelyezkedem rendesen az új helyen, de majd még egyeztetünk.
Addig is legyél jó, üdv |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|