Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2004-06-25 13:05:47 454
Szia,
hát legfelül van, meg csak a konyha felől van egy szomszéd. Ennél többet nem tudtam tenni..
Rendezkedés: ne is mondd. Persze mindent utolsó percre hagytam, és most azt sem tudom, hol áll a fejem..! Jópár nap kupi következik.
A hozzászólás:
murray Creative Commons License 2004-06-25 09:18:03 453
magamat hagyjuk, Veled mi van?

rendezkedés?
új otthonodban végeztél hangtesztet??

Előzmény:
Caipi Creative Commons License 2004-06-23 11:51:18 452
Hi,
Te szegény, még a szabid alatt is üldöz a trapp-trapp.. Hihetetlen.
Nem tudtam, hogy új lakó van fölötted, csak arra emlékszem, hogy írtad, hogy árulják a lakást. Mindenesetre remélem, hogy tényleg jobb lesz így Nektek.
Nem tudom, hogy mit olvastam, és hol, csak arra emlékszem, hogy valami kapcsolatokról volt szó, és hozzászóltál, és nagyon tetszett, amit írtál.
A nősüléshez utólag gratulálok!!!
Jövő utáni hétre gondolom már elhelyezkedem rendesen az új helyen, de majd még egyeztetünk.
Addig is legyél jó, üdv

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!