Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Ballantine Creative Commons License 2004-06-24 16:44:16 16
Azért - szerintem - A70-hez venni polárszűrőt 20e-ért kicsit túlzás, de még 5e-ért is...

Nekem ugyan "csak" A60-asom van, ahhoz Soligort használok, szerintem nagyon jó!

2500 környékén volt + az adaptergyűrű.

Előzmény:
SchefferJ Creative Commons License 2004-06-23 10:33:16 14
Kormos üveget kapsz ennyiért :) No, de a viccet félretéve kb. 6000-7000 Ft a Hama. Ez mondjuk a Lada/Dacia kategória. Több fényértéket vesztesz vele. B+W-t a Mercedesnek mondják, bár az több mint 20e Ft.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!