|
|
|
|
 |
Törölt nick
2004-06-26 15:10:20
|
31
|
| Nem akarok kötekedni, de Lemmy nem egy nagy basszusvirtuóz, saját szememmel láttam, hogy mit kontárkodik össze a basszuson. Komolyan, a road is jobban játszott, aki behangolta a hangszert. Ettől persze még kiváló a Motörhead, Lemmynek meg egy gyönyörűszép Ricky 4000 van a tulajdonában. |
|
 |
Alhazred
2004-06-26 14:45:34
|
29
|
basszusban kifelejtettem és emiatt szégyellem magamat:
Geddy Lee
jaj de nagyon jó.
Ő Rickenbackert használ? |
|
A hozzászólás:
 |
Alhazred
2004-06-24 08:55:59
|
28
|
gitár: Chuck Schuldiner (RIP), Ritchie Blackmore, Jimmy Page, John Petrucci, Jeff Loomis, Mike Amott, Pepper Keenan, Phil Campbell
ritmusgitár: Scott Ian, J. Hetfield, M. Young,
Bassz: Lemmy, Lemmy, Lemmy, Sean Malone, Steve DiGiorgio, Justin Cancellor, John Myung |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|