|
|
|
|
 |
P.Peter
2004-06-25 18:25:11
|
377
|
| A PT is tud korlátozott mértékben fényerő korrekciót (színt is, ha pl. a WB nem került rögzítésre), de erre nem érdemes bazírozni, csak ha tényleg nincs más választásod (pl. full-automata géppel dolgozol, stb.) . Mindenesetre ebben az esetben szerintem a szokásosnál mindenképpen nagyobb fedésekkel kell elkészíteni az alapképeket, hogy a képek korrekciója helyett inkább széles átmenetekkel és/vagy fény-árnyék határokra fedéssel is lehessen operálni. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-06-24 08:35:42
|
375
|
| A Panorama Factory elvileg végez expozíció korrekciót. Próbált már valaki illeszteni olyan képeket, ahol nem volt egyforma az expozíció? Ha jól működne, bizonyos határon belül nem kéne figyelni a manuális beállításokra, csak körbekattog az ember és otthon rendbeteszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|