Keresés

Részletes keresés

P.Peter Creative Commons License 2004-06-25 18:25:11 377
A PT is tud korlátozott mértékben fényerő korrekciót (színt is, ha pl. a WB nem került rögzítésre), de erre nem érdemes bazírozni, csak ha tényleg nincs más választásod (pl. full-automata géppel dolgozol, stb.) . Mindenesetre ebben az esetben szerintem a szokásosnál mindenképpen nagyobb fedésekkel kell elkészíteni az alapképeket, hogy a képek korrekciója helyett inkább széles átmenetekkel és/vagy fény-árnyék határokra fedéssel is lehessen operálni.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-06-24 08:35:42 375
A Panorama Factory elvileg végez expozíció korrekciót. Próbált már valaki illeszteni olyan képeket, ahol nem volt egyforma az expozíció? Ha jól működne, bizonyos határon belül nem kéne figyelni a manuális beállításokra, csak körbekattog az ember és otthon rendbeteszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!