Keresés

Részletes keresés

kraki Creative Commons License 2004-06-23 23:52:58 361
Jó éjt. Én is leteszem a testemet...
A hozzászólás:
oncogito Creative Commons License 2004-06-23 23:51:33 360
Ugy érzem, el kell tenni magam holnapra. Nem akarok semmi választ elsietni, elkapkodni, pedig van belőlük jócskán, mert ebben a témában (is) egyik gondolat követi a másikat. Ezért inkább holnap folytatom. :-)

oncogito

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!