Keresés

Részletes keresés

S.P.T. Creative Commons License 2004-07-02 17:06:03 391

Ok, akkor elkezdem a dolgot.

Teljes gömbböt egyébként nem lehet így csinálni, csak ha van neki körben egy perem, vagy ha hegesztve van, de akkor sem lesz tökéletes.

Egyébként miért kellene neked teljes gömb?

A gép ugyis csak a felére lát rá.

 

Ja, és hivatalosan nem, is gömb a helyes forma, csak megközelítőleg.

Azt viszont tényleg csak akkor számolnám ki, meg csinálnám meg rá a szerszámot, ha lenne rá kereslet.

A hozzászólás:
RCH Creative Commons License 2004-06-23 11:01:53 369
Hali!

Engem erdekelne ez a tukorfelgom dolog (igaz teljes gomb jobb lenne). A 10 cm is pont tuti. Most hogyan tovabb?

Előzmény:
S.P.T. Creative Commons License 2004-06-20 16:44:29 359
Panorama Factory

én ezt használom és, ha odafigyelek fotózásnál, az automatikus összeillesztést tökéletesen megcsinálja.
Tud java, és QuickTime VR panorámát csinálni.

Egyetlen hátránya, hogy nem támogatja a több soros panorámákat.

Egyéb:
Felcsigáztátok a képzeletemet ezzel a tükörfélgömbös módszerrel.
Mint már említettem én tudok csinálni tökéletes minőségben, tetszőleges méretben.

Az ötletem: csinálok tükröt annak aki kér, és utána mindenki megépíti a saját eszközét, amiről aztán beszámolunk.
Jó kis tapasztalat lenne.
Minél többen jelentkeztek, annál olcsóbb a tükör.
Egyébként nem lenne egy egetrengető összeg két darab sem!
Aki benne van, az írja meg a javaslatát, hogy mekkora legyen! - én 10 centi átmérőre gondoltam.

Naszóval, kinek van kedve panorámázni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!