|
|
|
|
 |
optikus
2004-06-23 10:57:17
|
367
|
| Ezt nyilvan gepe valogatja, inkabb a komolyabbakon ahol a vaku is szabalyozhato. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2004-06-23 10:37:32
|
366
|
optikus írta: Ha nincs panorama funkciod (vagy nem akarod hasznalni) akkor sincs gond (sot!). Lenyeg hogy olyan gep kell amin mindent manualisan be lehet allitani (zar+rekesz+wb+mf a minimum). Ezzel mar barmilyen panorama osszehozhato csak ugyesseg, tapasztalat es ido kerdese.
Az A40-nel vakus panorámát is lehet készíteni, panoráma módban a vakuvillanások erősségét is egyformára állítja. Ez vajon beállítható manuálisan más gépeken? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|