Keresés

Részletes keresés

optikus Creative Commons License 2004-06-23 10:57:17 367
Ezt nyilvan gepe valogatja, inkabb a komolyabbakon ahol a vaku is szabalyozhato.
A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-06-23 10:37:32 366
optikus írta: Ha nincs panorama funkciod (vagy nem akarod hasznalni) akkor sincs gond (sot!). Lenyeg hogy olyan gep kell amin mindent manualisan be lehet allitani (zar+rekesz+wb+mf a minimum). Ezzel mar barmilyen panorama osszehozhato csak ugyesseg, tapasztalat es ido kerdese.

Az A40-nel vakus panorámát is lehet készíteni, panoráma módban a vakuvillanások erősségét is egyformára állítja. Ez vajon beállítható manuálisan más gépeken?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!