|
|
|
|
 |
optikus
2004-06-23 11:01:04
|
368
|
Nem biztos hogy a file keszitesenel kell megadni ez fugg attol milyen plugin-el (es mi ala telepitve) nezed. Meg attol is hogy milyen kodolasu a file (elvben a jpg lehet progressiv vagy interlaced).
|
|
A hozzászólás:
 |
S.P.T.
2004-06-22 19:46:45
|
365
|
Most lettem kész az első köztéri projektemmel.
Csináltam róla QTVR panorámát:
A panoráma
Apropó - a QTVR alapból így jelenik meg, vagyis, hogy oszloponként tölti be.
De egy csomó helyen úgy töltődik be, hogy először nagyon pixeles, aztán egyre finomítja a képminőséget.
Nem tudja valaki, hogy azt hogy lehet beállítani?
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|