|
|
|
|
 |
Caipi
2004-06-23 11:51:18
|
452
|
Hi,
Te szegény, még a szabid alatt is üldöz a trapp-trapp.. Hihetetlen.
Nem tudtam, hogy új lakó van fölötted, csak arra emlékszem, hogy írtad, hogy árulják a lakást. Mindenesetre remélem, hogy tényleg jobb lesz így Nektek.
Nem tudom, hogy mit olvastam, és hol, csak arra emlékszem, hogy valami kapcsolatokról volt szó, és hozzászóltál, és nagyon tetszett, amit írtál.
A nősüléshez utólag gratulálok!!!
Jövő utáni hétre gondolom már elhelyezkedem rendesen az új helyen, de majd még egyeztetünk.
Addig is legyél jó, üdv |
|
A hozzászólás:
 |
murray
2004-06-22 08:21:39
|
451
|
Szia Caipi! irigyelsz engem?:-) miért?
nyaralás miatt? aha. képzeld görögben voltunk egy szuperül kinézö apartmanban de felettünk svéd és dán kölykök trappoltak...beszarás...ahhoz képest otthon csak simogató hangok jöttek. tök új épitésű volt az apartmann de a hangok jöttek mint az állat. mind1, röhögtünk egyet oszt kimentünk a tengerpartra reggel 7kor kelés után....
köszi a meghívást ha berendezkedsz, és lenyugszol szívesen átugrok hozzád! nekem már nem bnőm van, mert most nősültem. de Őt vettem el!:-)
mi szépet olvastál Te rólam bnő ügyben? én évek óta nem írok már a olyan topicokba..érdekes.
asszony majd eldönti hogy jön-e nála indulás elött 5 perccel derül ki.
én benne vagyok.
otthoni helyzet: úgyebár öreglány+gyerekek elköltöztek most vmi pali meg a nője van helyettük. most csinálják a lakást tegnap este kiabáltak egy kicsit egynmással de nem volt vészes remélem csak a felújitás miatt idegesek..
reménykedek hogy nem fogok ki vmi veszekedős párt mert akkor végünk...
álmaimban egy kőházban lakom nagy vastag falakkal és 2 méter magas kőkeritéssel...
|
|
Előzmény:
 |
Caipi
2004-06-21 18:31:19
|
450
|
MURRAY kedves, szia! De irigyellek! (Bár most már nem.) És csend volt?:-) Vasárnap reggel cuccol(tat)ok át, én magam meg 30-án megyek. Egyébként ha gondolod, Te meg a barátnőd is meg lesztek hívva, ha jönnek Csinbaráték. (Valahol jártamban-keltemben valami olyan szépet olvastam Tőled barátnő-témákban, csak már nem tom mi volt..)
SZENIA, üdvözöllek a klubban.. Ez a postaládás dolog eszembe se jutott volna, szörnyű lehet..! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|