Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Törölt nick Creative Commons License 2004-06-21 13:57:48 11
Sztem Nedved felsőléces lövése is felér egy góllal, márha az 'esztétikai' értékét nézem. Nekem az a legszebb. Utána Larsson természetesen ;).
Előzmény:
chasseur Creative Commons License 2004-06-21 08:50:38 10
Eddig az EB-n, szerintem:

1. Milan Baros (Csehország-Hollandia)
2. Henrik Larsson (Svédország-Bulgária)
3. Ruud van Nistelrooy (Hollandia-Németország)
4. Zlatan Ibrahimovic (Svédország-Olaszország)
5. Dmitri Bulykin (Oroszország-Görögország)

De szép volt még: Charisteas (GRE-ESP), Morientes (ESP-GRE), Verpakovskis (LAT-GRE, játék miatt), Bouma (NED-CZE), Smicer (CZE-NED, játék miatt)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!